Початкова освіта

 

 Предметна методична комісія вчителів початкових класів складається з   педагогів, які  спрямовують свою роботу на  розвиток ключових компетентностей здобувачів освіти в умовах впровадження концепції НУШ.

 У процесі  роботи комісії педагоги впроваджують інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу на початковому рівні навчання, обговорюють зміни у навчальних програмах, підручниках, реалізують методичні проєкти: «Використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах», «Особливості застосування інтерактивних технологій навчання на уроках математики в початкових класах», «Розвиток логічного мислення та математичних здібностей молодших учнів», «Гра - як засіб розвитку творчих здібностей та розумової діяльності».  

  Вся робота предметної методичної комісії вчителів початкових класів спрямовується на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів.

    Частина з переліченого досвіду пропонується вашій увазі.


Блог вчительки початкових класів Слободянюк Мар'яни  Іванівни
֎֎֎

Блог вчительки початкових класів Медведюк Наталії Василівни
֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - Стаття на тему: "Краєзнавство - сенс життя"
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) - Стаття на тему: "Критичне мислення - ключова компетентість, що формується з початкової школи"
֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - Стаття на тему: "Бути педагогом - це не професія, це все життя"
֎֎֎
Творчий звіт вчительки початкових класів Медведюк Наталії Василівни
֎֎֎
Творчий звіт вчительки початкових класів Григорцевич Ірини Дмитріївни
֎֎֎
Творчий звіт вчительки початкових класів Ковальчук Валентини Михайлівни
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) -  діагностична робота: "Повторення вивченого з теми "Слово" за 2 клас".
֎֎֎
Мельник Наталя Олександрівна (вчителька фізкультури)-  Олімпійський урок для учнів 3 - 6 класів та презентація до нього.
֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - компетентнісно орієнтований урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на тему: "Професії, пов'язані з діяльністю людини в природі".
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) - науково-методичний посібник "Урок в початковій школі з застосуванням технології розвитку критичного мислення".
֎֎֎
Демчук Тамара Вікторівна (вчителька початкових класів) - презентація на тему: "День Козацтва".
֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - презентація до виступу на тему "Формування громадянської та соціальної компетентності у молодших учнів".
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) - Урок української мови на тему: "Велика буквау назвах міст".
֎֎֎
Іванова Ірина Анатоліївна (вчителька початкових класів) - новорічний святковий квест для учнів 3-4 класів.
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) - презентація до виступу на тему: " Формування в учнів ключової компетентності вміння вчитися".
֎֎֎
Демчук Тамара Вікторівна (вчителька початкових класів) - урок - подорож на тему: "Закріплення звукового значення вивчених букв" та презентація до уроку.
֎֎֎
Медведюк Наталя Василівна (вчителька початкових класів) - дидактичний посібник "Формування медіаграмотності в освітньому процесі початкового рівня освіти".
֎֎֎
Мельник Наталя Олександрівна (вчителька фізкультури)- презентація на тему "Історія розвитку
футболу".
֎֎֎
Фурсова Алла Марцелівна (вчителька початкових класів) -  відео на тему "Ритмічний рух".
֎֎֎
Медведюк Наталя Василівна (вчителька початкових класів) - презентація "Логічне мислення на вербальному рівні. Умови води."
֎֎֎
Дзюба Олена Петрівна
(вихователька групи подовженого дня) - урок на тему: "Подорож по країні Математики".
֎֎֎
Фурсова Алла Марцелівна (вчителька початкових класів) - урок української мови "Досліджуємо медіа. Афіша."

֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - практичний посібник "Ментальні карти як засіб візуалізації інформації під час вивчення природничих тем".
֎֎֎
Медведюк Наталя Василівна (вчителька початкових класів) - сценарій заходу "МайстерШеф Діти." та презентація до заходу.
֎֎֎
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчителька початкових класів) - виступ на тему: "Впровадження інноваційних технологій у роботі вчителя".
֎֎֎
Григорцевич Ірина Дмитрівна (вчителька початкових класів) - презентація на тему: "Будова слова. Закінчення."

֎֎֎

Іванова Ірина Анатоліївна (вчителька початкових класів) - дидактичні матеріали на тему: "Взаємозв`язки у природі".

֎֎֎

Демчук Тамара Вікторівна (вчителька початкових класів) - вікторина "Чи ти знаєш Україну?" та презентація.

֎֎֎

Мельник Наталя Олександрівна (вчителька фізкультури)- Методична робота на тему:"Фізкультурно-оздоровчі заняття з дітьми молодшого та середнього віку"
֎֎֎
Фурсова Алла Марцелівна (вчителька початкових класів) - дидактичні матеріали до читання. "Вчимося читати з Сімкою".

   

֎֎֎
Мельник Наталя Олександрівна (вчителька фізкультури) - використання іноваційних здоров’язбережувальних технологій на уроках фізичної культури на початковому рівні навчання (навчально-методичний посібник).

Немає коментарів:

Дописати коментар