Природничо-математичні дисципліни

  Предметна методична комісія  вчителів природничо-математичного циклу має у своєму складі   вчителів  інформатики, математики, хімії, фізики, географії, біології, екології.

Метою роботи  комісії є впровадження інноваційних технологій навчання, використання найбільш доцільних форм і методів навчання, забезпечення безперервного удосконалення якості викладання, підвищення рівня проведення уроків, розвиток творчих здібностей учнів для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти.

У процесі діяльності предметної методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу виправдали себе такі форми роботи як:

моделювання та взаємовідвідування уроків;

корекція знань учнів на основі діагностичної діяльності вчителя;

вирішення педагогічних ситуацій і завдань;

огляд новинок педагогічної та методичної літератури тощо.

 Серед багатьох напрямків роботи можна виокремити впровадження наскрізного навчання з використанням міжпредметних зв’язків на засадах сталого розвитку, як засобу формування наукового світогляду учнів; підвищення якості навчання шляхом використання на уроках сучасних освітніх технологій.

Окремі напрацювання цього досвіду ви можете переглянути на цій сторінці.

Творчий звіт вчительки фізики Яремчук Людмили Павлівни
֎֎֎
Творчий звіт вчительки математики Шеремет Людмили Миколаївни
֎֎֎
Кащук Тетяна Петрівна (вчителька географії) - Майстер клас на тему: «Засоби візуалізації та діяльнісний підхід як взаємопов’язані компоненти реалізації засвоєння навчального матеріалу на уроках географії в умовах НУШ»
֎֎֎
Творчий звіт вчительки математики та інформатики Білошицької Оксани Олександрівни
֎֎֎
Кащук Тетяна Петрівна (вчителька географії) - Стаття на тему: "Роль педагога в організації сучасних форм навчання"
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчителька математики) - дидактичний посібник "Групова робота учнів на уроках математики, як засіб формування ключових компетентностей".
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчителька інформатики) - практичний посібник "Дистанційне навчання. Аспекти організації дистанційної навчальної діяльності здобувачів освіти".
֎֎֎
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчителька інформатики) - презентація до уроку на тему "
Використання офісних веб-програм для створення спільних документів. Синхронізація даних. Організація та планування колективної діяльності".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчителька фізики та астрономії) - виступ "Компетентнісні задачі на уроках з предметів природничо-математичного циклу".
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчителька математики та інформатики) - відкритий урок з математики на тему: "Протилежні числа. Цілі числа. Раціональні числа" та презентація до нього.
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчителька фізики та астрономії) - відкритий урок на тему: "Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість".
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчителька трудового навчання) - презентація до виступу на тему "Формування ключової компетентності ініціативність і підприємливість".
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчителька математики) -  презентація до виступу на тему: "Формування математичної ключової компетентності".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчителька фізики та астрономії) -  презентація до виступу на тему: "Технологія проєктів, як засіб формування компетентності в природничих науках та технологіях".
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчителька математики) - відкритий урок з математики на тему: "Дробові числа та дії над ними" та презентація до нього.
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчителька інформатики) - дидактичний посібник "Профілактика і подолання наслідків кібербулінгу у ЗЗСО".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчителька фізики та астрономії) - презентація на тему: "Формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках фізки".
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчителька математики) - урок на тему: "Розв`язування прямокутних трикутників" .
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчителька математики) - виступ на тему:  «Математика потрібна всім, бо вона – про наше щоденне успішне і заможне життя в сучасному світі».
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчителька трудового навчання) - навчально-методичний посібник "Український віночок. Виховний захід, презентація, технологія виготовлення штучних квітів."
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчителька інформатики) - воркшоп "Кібербулінг у гімназії - профілактика і подолання наслідків".
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчителька хімії і основ здоров’я) - поради вчителям та батькам, щодо підвищення внутрішньої мотивації в процесі навчання дитини.
֎֎֎
Відео до відкритого уроку"Джентльмени хімії". 
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчителька інформатики) - створення інтерактивного навчального контенту в сервісі "Thing Link".
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчителька математики) - майстер-клас "Впровадження елементів STEM на уроках математики".
֎֎֎
Сінько Олексій Григорович (вчитель фізкультури) - національно - патріотичне виховання і його роль в освітньому процесі.
 
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчителька трудового навчання) - Міський семінар вчителів трудового навчаня на тему: "Використання змісту і засобів компетентнісно-орієнтованої освіти на уроках трудового навчання, як інструмента формування конкурентоспроможного випускника нової української школи".

֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчителька інформатики) - конспект уроку на тему: "Додавання, редагування та форматування таблиць".
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчителька хімії і основ здоров’я) - дидактичний посібник "Різні форми та методи проведення позакласних заходів з хімії".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчителька фізики і астрономії) - позакласний захід на тему: «Зроби дослід своїми руками».
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчителька інформатики) - презентація до уроку:"Кодування даних!".
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчитель хімії і основ здоров’я) - Міський семінар вчителів хімії на базі гімназії.

Немає коментарів:

Дописати коментар