Природничо-математичні дисципліни

  Предметна методична комісія  вчителів природничо-математичного циклу має у своєму складі   вчителів. Це вчителі інформатики, математики, хімії, фізики, географії, біології, екології.

Метою роботи  комісії є впровадження інноваційних технологій навчання, використання найбільш доцільних форм і методів навчання, забезпечення безперервного удосконалення якості викладання, підвищення рівня проведення уроків, розвиток творчих здібностей учнів для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти.

У процесі діяльності предметної методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу виправдали себе такі форми роботи як:

моделювання та взаємовідвідування уроків;

корекція знань учнів на основі діагностичної діяльності вчителя;

вирішення педагогічних ситуацій і завдань;

огляд новинок педагогічної та методичної літератури тощо.

 Серед багатьох напрямків роботи можна виокремити впровадження наскрізного навчання з використанням міжпредметних зв’язків на засадах сталого розвитку як засобу формування наукового світогляду школярів; підвищення якості навчання шляхом використання на уроках сучасних навчальних технологій.

Окремі напрацювання цього досвіду ви можете переглянути на цій сторінці.

Творчий звіт вчителя фізики Яремчук Людмили Павлівни
֎֎֎
Творчий звіт вчителя математики Шеремет Людмили Миколаївни
֎֎֎
Творчий звіт вчителя математики та інформатики Білошицької Оксани Олександрівни
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчитель математики) - Дидактичний посібник "Групова робота учнів на уроках математики як засіб формування ключових компетентностей".
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчитель інформатики) - Практичний посібник "Дистанційне навчання. Аспекти організації дистанційної навчальної діяльності здобувачів освіти".
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна
(вчитель математики) - Стаття "Формування ключових компетентностей здобувача освіти, інтеграція та реалізація наскрізних змістових ліній у процесі навчання математики".
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчитель інформатики) - презентація до уроку на тему "
Використання офісних веб-програм для створення спільних документів. Синхронізація даних. Організація та планування колективної діяльності".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчитель фізики та астрономії) - виступ "Компетентнісні задачі на уроках з предметів природничо-математичного циклу".
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчитель математики та інформатики) - Відкритий урок з математики на тему: "Протилежні числа. Цілі числа. Раціональні числа" та презентація до нього.
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчитель фізики та астрономії) - Відкритий урок на тему: "Сила тяжіння.Вага тіла. Невагомість".
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчитель трудового навчання) - Презентація до виступу на тему "Формування ключової компетентності ініціативність і підприємливість".
֎֎֎
Слободян Аліна Вікторівна (вчитель біології) - Біологічні диктанти для учнів 6 класу.
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчитель математики) -  Презентація до виступу на тему: "Формування математичної ключової компетентності".
֎֎֎
Ярандіна Тетяна Анатоліївна (вчитель географії) - Презентація "Житомирщина - край відомих людей".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчитель фізики та астрономії) -  Презентація до виступу на тему: "Технологія проектів, як засіб формування компетентності в природничих науках та технологіях".
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчитель математики) - Відкритий урок з математики на тему: "Дробові числа та дії над ними" та презентація до нього.
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчитель інформатики) - Дидактичний посібник "Профілактика і подолання наслідків кібербулінгу у школі".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчитель фізики та астрономії) - Презентація на тему: "Формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках фізки".
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчитель математики) - урок на тему: "Розв`язування прямокутних трикутників" .
֎֎֎
Слободян Аліна Вікторівна (вчитель біології) - Інтерактивне заняття "Академічна доброчесність".
֎֎֎
Шеремет Людмила Миколаївна (вчитель математики) - виступ на тему:  «Математика потрібна всім, бо вона – про наше щоденне успішне і заможне життя в сучасному світі»
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчитель трудового навчання) - Навчально-методичний посібник "Український віночок. Виховний захід, презентація, технологія виготовлення штучних квітів."
֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчитель інформатики) - Воркшоп "Кібербулінг у школі - профілактика і подолання наслідків".
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчитель хімії і основ здоров’я) -Поради вчителям та батькам, щодо підвищення внутрішньої мотивації в навчальному процесі дитини.
֎֎֎
Відео "Джентльмени хімії"
֎֎֎
Слободян Аліна Вікторівна (вчитель біології) - виступ на тему: "Застосування технології мнемотехніки під час вивчення біології".
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчитель інформатики) - Створення інтерактивного навчального контенту в сервісі Thing Link.
֎֎֎
Шишко Олена Сергіївна (вчитель математики) - Майстер-клас "Впровадження елементів STEM на уроках математики".
֎֎֎
֎֎֎
Сінько Олексій Григорович (вчитель фізкультури) - Національно - патріотичне виховання і його роль в освітньому процесі.
 
֎֎֎
Кобак Андрій Леонідович (вчитель фізкультури) - «Профілактика травматизму на урока фізичного виховання» .
֎֎֎
Лойко Лариса Євгеніївна (вчитель трудового навчання) - Міський семінар вчителів трудового навчаня на тему: "Використання змісту і засобів компетентнісно-орієнтованої освіти на уроках трудового навчання як інструмента формування конкурентоспроможного випускника нової української школи"

֎֎֎
Білошицька Оксана Олександрівна (вчитель інформатики) - конспект уроку на тему: "Додавання, редагування та форматування таблиць"
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчитель хімії і основ здоров’я) - Дидактичний посібник "Різні форми та методи проведення позакласних заходів з хімії".
֎֎֎
Яремчук Людмила Павлівна (вчитель фізики і астрономії) - позакласний захід на тему: «Зроби дослід своїми руками».
֎֎֎
Майданович Мирослава Леонідівна (вчитель інформатики) - презентація до уроку:"Кодування даних!".
֎֎֎
Биченко Любов Анатоліївна (вчитель хімії і основ здоров’я) - Міський семінар вчителів хімії на базі школи.
 


Немає коментарів:

Дописати коментар