Виховний процес і соціально-психологічна робота

Виховання - всебічний розвиток людської особистості як рівновеликої цінності - конкретизується через систему виховних завдань, які об'єднані в напрями, що реалізуються в школі класними керівниками, педагогом-організатором, соціальним педагогом, практичним психологом. Саме вони є членами методичної комісії класних керівників, яка складається з педагогів. Всебічний розвиток дитини є головною метою виховання, охоплює розумове, моральне, трудове, естетичне й фізичне, в їх нерозривному зв'язку, взаємозалежності та взаємозумовленості. Кожен з цих напрямів має свій зміст і конкретні завдання, що втілюються педагогами школи в повсякденній практичній діяльності. 

Пріоритетним напрямком роботи комісії є формування свідомого громадянина, патріота, людини з притаманними їй особистісними якостями й рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями та поведінкою, спрямованими на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. 

Перспективним довготривалим проєктом комісії і школи є первинна профілактика залежностей та шкідливих звичок, пропаганда здорового способу життя та створення безпечного освітнього середовища, вільного від булінгу. Чимало в цьому напрямку зроблено членами методичної комісії. Пропонуємо вам ознайомитися з цим досвідом.
Потрфоліо Вакулюк Олена Віталіївна
🎻🎻🎻
Проєктна діяльність класних керівників 2020-2021 навчальний рік.
🎻🎻🎻
Реалізація виховного напрямку цілісне ставлення до суспільства і держави.
🎻🎻🎻
Розробка соціально-психологічної служби (О.А. Тимощук та А.В. Бедко) - Психолого-педагогічний семінар на тему: "Поведінка як зовнішній прояв особистості учня"    та презентація до нього.

🎻🎻🎻
Іванова Ірина Анатоліївна (вчитель початкових класів) - Вікторина "Знай, люби, оберігай!" та презентація до неї.
🎻🎻🎻
Вакулюк Олена Віталіївна (педагог-організатор) - Патріотична батл-гра "Україна - єдина країна!" та презентація до неї.
🎻🎻🎻
Мєдвєдєва Ірина Леонідівна (завідуюча логопедичним пунктом) - Презентація "Диференціація звуків і букв С [с] та З[з] на основі лексичної теми «Осінь»".
🎻🎻🎻
Тиждень шкільного активізму батьків, учнів та педагогів.
🎻🎻🎻
Реалізація виховного напрямку цілісне ставлення до себе і до людей.

🎻🎻🎻
Зразок створення безпечного освітнього середовища.
🎻🎻🎻
Приклад реалізації національно-патріотичного виховання через відзначення свят народного календаря.
🎻🎻🎻
Приклад реалізації родинно-сімейного виховання з використанням проєктних технологій.

🎻🎻🎻
Шишко Олена Сергіївна (вчитель математики) - Виховний захід « Земля-наш спільний дім» та презентація до нього.
🎻🎻🎻
Мєдвєдєва Ірина Леонідівна (завідуюча логопедичним пунктом) - Логопедична гра "Що у чаклуна в сумці".
🎻🎻🎻
Ковальчук В.М. і Тимощук О.А. - Заняття з елементами тренінгу "Створення безпечних умов під час освітнього процесу, попередження негативної поведінки" та презентація до нього.
🎻🎻🎻
Вакулюк Олена Віталіївна (педагог-організатор) - сценарій свята "Доленосна ніч на Андрія"
🎻🎻🎻
Андріївські вечорниці (тетралізована вистава)
🎻🎻🎻
Бедко Аліна Георгіївна (практичний психолог) - Година психолога з елементами тренінгу «Бачити серцем або друзі з особливими потребами» та презентація до заходу.
🎻🎻🎻
Астапюк Ірина Михайлівна (вчитель української мови і літератури) - Перший урок на тему "Твоє здоров'я в твоїх руках. Здорові діти – здорова нація!" та презентація до нього.
🎻🎻🎻
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - Етноквест "Народні традиції зимових свят".
🎻🎻🎻
Вакулюк Олена Віталіївна (педагог-організатор) - Методика проведення форум-театру. Майстерня креативного діалогу "Маю право бути собою" .
🎻🎻🎻
Мєдвєдєва Ірина Леонідівна (завідуюча логопедичним пунктом) - Логопедична гра "Заправ автомобіль".

🎻🎻🎻
Вакулюк Олена Віталіївна (педагог-організатор) - Перший урок на тему: "Здорова нація - майбутнє України!". 
🎻🎻🎻
Тимощук Олена Анатоліївна (соціальний педагог) - Семінар-практикум для соціальних педагогів закладів освіти міста на тему: "Тембілдінг як складова нової української школи" та презентація до семінару.
🎻🎻🎻
Вакулюк Олена Віталіївна (педагог-організатор) - розробка виховного заходу "У нашій пам’яті вони назавжди залишились"
🎻🎻🎻
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - Проект "Андріївські вечорниці." Створення панбуку.
🎻🎻🎻
Ковальчук Валентина Михайлівна (вчитель початкових класів) - Перший урок на тему "Здоров'я людини – найбільша цінність" та презентація до нього.
🎻🎻🎻
Токарська Оксана Станіславівна (завідуюча бібліотекою, організатор бібліотечної справи) - Бібліотечний захід "Посвята в читачі".
🎻🎻🎻
Проектні технології у роботі класних керівників, як засіб формування ключових компетентностей особистості учня.
🎻🎻🎻
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - виступ на тему: "Проектні технології як засіб формування ключових компетентностей особистості учня".
🎻🎻🎻
Міський семінар класних керівників на базі школи.
🎻🎻🎻
Тимощук Олена Анатоліївна (соціальний педагог) - Практикум для соціальних педагогів закладів освіти міста на тему: «Розвиток емоційного інтелекту соціального педагога, як основа соціально-психологічного клімату освітнього середовища»Немає коментарів:

Дописати коментар