Суспільно-гуманітарні дисципліни

    Предметна методична комісія вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін є найбільш чисельною у гімназії і об’єднує у своєму складі вчителів української і іноземних мов, української і зарубіжної літератури, історії, мистецтва. Загалом комісія налічує  10  вчителів. У своїй методичній роботі  педагоги  вивчають і впроваджують в практичну діяльність сучасні підходи навчання і виховання учнів. Серед найбільш змістовних і тривалих проєктів можна виділити: організацію дослідницько-пошукової роботи учнів  на уроках суспільних дисциплін; викладання мов на основі інтеграції та моделювання освітнього процесу; формування ключових компетентностей на уроках   суспільних дисциплін; пошук продуктивних форм і методів викладання гуманітарних наук з метою виховання в учнів духовності і високої інтелектуальної культури; ефективність використання інтерактивних та проєктних технологій на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін.

Члени предметної комісії вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін мають великий напрацьований досвід роботи, матеріали якого ви можете переглянути.

         

Сайт Драгана Олександра Васильовича,                  Блог Драгана Олександра Васильовича   керівника студії "Школа юних журналістів"          Блог сучасного вчителяПортфоліо вчителя мистецтва Драгана Олександра Васильовича 

Методичний сайт вчительки української мови і літератури 
Астапюк Ірини Михайлівни 
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчителька зарубіжної літератури) - Презентація на тему: "Використання ШІ на уроках зарубіжної літератури"

֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - Стаття на тему: "Управлінські процеси в гімназії №11 м. Бердичева в контексті побудови сучасного закладу загальної середньої освіти"
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчителька української мови і літератури) - інтерактивний практичний посібник "Односкладні речення. Неповні речення"
֎֎֎
Предметна декада суспільно-гуманітарних дисциплін - 2021 р.
- Проєкт " Я - ми - родина - Україна!"
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчителька української мови і літератури) - Стаття на тему: "Пам'ять серця"
֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчителька англійської мови) - практичний посібник "Використання ігор, як шлях пізнавальної активності здобувачів освіти на уроках англійської мови".
֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - Стаття на тему: "Педагогічна діяльність вчителів гімназії №11 м. Бердичева в умовах реформування загальної середньої освіти"
֎֎֎
Сліпець Антоніна Володимирівна (вчителька української мови і літератури) - практичний посібник "Квест-технології, як засіб формування ключових і предметних компетентностей на уроках української мови і літератури".
֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - тренінг з курсу громадянської освіти "Я в суспільстві - суспільство в мені".
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчителька зарубіжної літератури) - Урок зарубіжної літератури в 7 класі на тему: "Асоль і Грей. Символіка образу пурпурових вітрил" та презентація до
нього.
֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчителька англійської мови) - дидактичні матеріали на тему: "Professions".
֎֎֎
Засідання ПМК "Індивідуальна освітня траєкторія. Шляхи впровадження індивідуальної освітньої траєкторії".
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчителька української мови і літератури) - урок на тему: "Способи дієслів. Дієслова дійсного та умовного способів".
֎֎֎
Засідання ПМК "Формувальне оцінювання.Техніки формування формувального оцінювання. Обговорення фрагментів уроків. Вироблення рекомендацій".
֎֎֎
Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - науково-пізнавальне заняття на тему: "Розвиток творчих та пізнавальних здібностей в учнів базового рівня освіти, через освоєння ІКТ".
֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчителька англійської мови) - презентація на тему "My frinds".
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчителька української мови і літератури) - урок на тему: "Не, ні з різними частинами мови". 

֎֎֎

Драган Олександр Васильович (вчитель мистецтва) - використання блогу, як медіа-освітньої технології в процесі навчання на уроках музичного мистецтва.

֎֎֎

Астапюк Ірина Михайлівна (вчителька української мови і літератури) - "Література рідного краю (практичний посібник)".

֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна
(вчителька зарубіжної літератури) - презентація до виступу на тему: "Застосування освітніх технологій на уроці, спрямованих на формування предметних компетентностей та наскрізних умінь здобувачів освіти".

֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - інтелектуальна гра "Євромандри" .
֎֎֎
Презентація до виступу на тему: "Формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою, спілкування іноземними мовами та інформаційно-комунікаційна у здобувачів освіти".
֎֎֎

Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - майстер-клас на тему: «Використання-створення Web-2.0 сервісів, як методів навчання на уроках історії та правознавства”.

֎֎֎
Засідання ПМК "Закон України "Про освіту" (основні положення, зміни, нововведення)".

֎֎֎

Сліпець Антоніна Володимирівна ( вчителька української мови і літератури) - квест "Звучи ,рідна мово".

֎֎֎

Куліковська Лідія Петрівна (вчителька української мови і літератури) - захід "Не лише поет!" та презентація до нього.

 ֎֎֎
Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - наочний посібник "ІКТ. Візуалізація освітнього процесу. Вивчаємо Web-2.0 сервіси - LearningApps.org, Thinglink.com, Wordart.com, Jigsawplanet.com, QRcode- monkey.com, MYcollages.ru"
 ֎֎֎
Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - методична розробка інтерактивного модуля до уроку історії .
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчителька зарубіжної літератури) - урок зарубіжної літератури в 5 класі 
"Л. Керролл. Аліса в країні див". 
 ֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна (вчителька зарубіжної літератури) - конспект уроку на тему: "Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі" та презентація до уроку.
֎֎֎
Сліпець Антоніна Володимирівна ( вчителька української мови і літератури) - ігрові педагогічні технології на уроках української літератури(5 клас).
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчителька зарубіжної літератури) - урок на тему: " Новела О.Генрі «Останній листок» – гімн людині, котра здатна на  самопожертву заради ближнього. Специфіка розкриття образу Бермана." та презентація до уроку.
 
֎֎֎
Драган Олександр Васильович (вчитель мистецтва) - "Використання блогу як медіа-освітньої технології в процесі навчання на уроках музичного мистецтва".
֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна (вчителька зарубіжної літератури) - презентація на тему: "Твори митців епохи Відродження".

Немає коментарів:

Дописати коментар