Суспільно-гуманітарні дисципліни

    Предметна методична комісія вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін є найбільш чисельною у школі і об’єднує у своєму складі вчителів української і іноземних мов, української і зарубіжної літератури, історії, мистецтва. Загалом комісія налічує    вчителів. У своїй методичній роботі  педагоги  вивчають і впроваджують в практичну діяльність сучасні підходи навчання і виховання учнів. Серед найбільш змістовних і тривалих проєктів можна виділити: організацію дослідницько-пошукової роботи учнів  на уроках суспільних дисциплін; викладання мов на основі інтеграції та моделювання освітнього процесу; формування ключових компетентностей на уроках   суспільних дисциплін; пошук продуктивних форм і методів викладання гуманітарних наук з метою виховання в учнів духовності і високої інтелектуальної культури; ефективність використання інтерактивних та проектних технологій на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін.

Члени предметної комісії вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін мають великий напрацьований досвід роботи, матеріали якого ви можете переглянути.

         

Сайт Олександра Васильовича Драгана                     Блог Олександра Васильовича Драгана
керівника студії "Школа юних журналістів"               Блог сучасного вчителяПортфоліо Олександра Васильовича Драгана

Сайт Ірини Михайлівни Астапюк 
֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна (заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури) - Практичний посібник "Різні форми та методи позакласної роботи із зарубіжної літератури"
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчитель української мови і літератури) - Інтерактивний практичний посібник "Односкладні речення. Неповні речення"
֎֎֎
Предметна декада суспільно-гуманітарних дисциплін - 2021 р.
- Проєкт " Я - ми - родина - Україна!"
֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчитель англійської мови) - Практичний посібник "Використання ігор як шлях пізнавальної активностіздобувачів освіти на уроках англійської мови".
֎֎֎
Сліпець Антоніна Володимирівна ( вчитель української мови і літератури) - Практичний посібник "Квкест-технології як засіб формування ключових і предметних компетентностей на уроках української мови і літератури".
֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - Тренінг з курсу громадянської освіти "Я в суспільстві - суспільство в мені".
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - Урок зарубіжної літератури в 7 класі на тему: "Асоль і Грей. Символіка образу пурпурових вітрил" та презентація до нього.

֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчитель англійської мови) - дидактичні матеріали на тему: "Professions"
֎֎֎
Засідання ЦМК "Індивідуальна освітня траєкторія. Шляхи впровадження індивідуальної освітньої траєкторії".
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчитель української мови і літератури) - Урок на тему: "Способи дієслів. Дієслова дійсного та умовного способів".
֎֎֎
Засідання ЦМК "Формувальне оцінювання.Техніки формування формувального оцінювання. Обговорення фрагментів уроків. Вироблення рекомендацій".
֎֎֎
Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - Науково-пізнавальне заняття на тему: "Розвиток творчих та пізнавальних здібностей у школярів середньої школи, через освоєння ІКТ".
֎֎֎
Яцькова Діана Олегівна (вчитель англійської мови) - презентація на тему "My frinds".
֎֎֎
Куліковська Лідія Петрівна (вчитель української мови і літератури) - Урок на тему: "Не, ні з різними частинами мови". 

֎֎֎

Драган Олександр Васильович (вчитель музики, образотворчого мистецтва і художньої культури) - Використання блогу, як медіа-освітньої технології в процесі навчання на уроках музичного мистецтва.

֎֎֎

Астапюк Ірина Михайлівна (вчитель української мови і літератури) - Література рідного краю (практичний посібник).

֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна
(заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури) - Презентація до виступу на тему: "Застосування освітніх технологій на уроці, спрямованих на формування предметних компетентностей та наскрізних умінь здобувачів освіти".

֎֎֎
Марківський Андрій Петрович (вчитель історії і правознавства) - Інтелектуальна гра "Євромандри" .
֎֎֎
Презентація до виступу на тему: "Формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою, спілкування іноземними мовами та інформаційно-комунікаційна у здобувачів освіти".
֎֎֎

Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - Майстер-клас на тему: «Використання-створення Web-2.0 сервісів як методів навчання на уроках історії та правознавства”

֎֎֎
Засідання ЦМК "Закон України "Про освіту" (основні положення, зміни, нововведення)".
֎֎֎

Сліпець Антоніна Володимирівна ( вчитель української мови і літератури) - Квест "Звучи ,рідна мово".

֎֎֎

Куліковська Лідія Петрівна (вчитель української мови і літератури) - Захід "Не лише поет!" та презентація до нього.

 ֎֎֎
Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - Наочний посібник "ІКТ. Візуалізація освітнього процесу. Вивчаємо Web-2.0 сервіси - LearningApps.org, Thinglink.com, Wordart.com, Jigsawplanet.com, QRcode- monkey.com, MYcollages.ru"
 ֎֎֎

Кулік Оксана Анатоліївка  (вчитель англійської мови)- Граматика. Тренувальні вправи "Present Continuous"  для учнів 4 класу.

Відео огляд фрагментів занять з дітьми, під час проведення міського семінару.

֎֎֎

Кривошея Сергій Дмитрович (вчитель історії і правознавства) - Методична розробка інтерактивного модуля до уроку історії .
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - Урок зарубіжної літератури в 5 класі "Л. Керролл. Аліса в країні див". 
 ֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна (заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури) - Конспект уроку на тему: "Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі" та презентація до уроку.
֎֎֎
Сліпець Антоніна Володимирівна ( вчитель української мови і літератури) Ігрові педагогічні технології на уроках української літератури(5 клас).
֎֎֎
Кашперук Ірина Петрівна (вчитель зарубіжної літератури) - Урок на тему: " Новела О.Генрі «Останній листок» – гімн людині, котра здатна на  самопожертву заради ближнього. Специфіка розкриття образу Бермана." та презентація до уроку.
 
֎֎֎
Драган Олександр Васильович (вчитель музики, образотворчого мистецтва і художньої культури) - Використання блогу як медіа-освітньої технології в процесі навчання на уроках музичного мистецтва.
֎֎֎
Кузьмук Ольга Олександрівна (заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури) - презентація на тему: "Твори митців епохи Відродження".

Немає коментарів:

Дописати коментар